| DavidMetin2 a întrebat:

..
Am note proaste la matematica : 3 si 4... iar pe primul semestru am ramas corigent cu 4 nu stiu ce ar trebui sa fac... chiar daca invat cand dau test uit tot crying si uite asa iau 3 si 4 crying( ce ar trebui sa fac? Dau funda! Multumesc

9 răspunsuri:
| FlorinDiablo a răspuns:

Daca esti mai golanas prinde-o paia pala si dai bataie pana zice stop, si daca nu te trece el ca popa, eu dupa ce am admonestata pe doamne de romana s-a schimbat situatiawinking

| DavidMetin2 explică (pentru FlorinDiablo):

rolling on the floor))) profu meu de mate e de 3 ori cat mine si e un grasan si jumatate

| FlorinDiablo a răspuns (pentru DavidMetin2):

Nu conteaza buturuga mica poate rasturna caru mare

| DavidMetin2 explică (pentru FlorinDiablo):

Nu prea cred, cand tipa odata profu de mate tace toata clasa intr-o secunda

| drhotzu a răspuns:

Fii atent:
vb frumos cu mama/tata cu care te intelegi mai binewinking si gata se rezolva orice!

| Clauvdgg a răspuns:

Poti ruga pe cineva de la tine din clasa, care se are cu matematica sa te ajutewinking
Bafta!

| Crazyycoffedrop a răspuns:

Asa cred ca stiu dece.Vad ca joci metin2laughing am dreptate? Cred ca esti si u un jucator care joaca cel putin5 ore pe zi si eu am fost asa dar tatal meu mia interzis sa stau pe jocul ala si mama mea cand ma prindea ca ma joc ma punea sa sting pc-ulaughing de atunci am zic ca mai bine stau pe mess cuminte si las metinu ca mai bine is cu pc-u aprins decat sa stau doar cu muzica....Cred ca ar trebui sa reduci din timpul petrecut pe metin si sa te pui pe invatat:*Cere ajutorul unui coleg sau unei colege:devil) si cerei profesoarei sau profesorului de mate sa iti explice mai detaliat daca nu intelegi vreo lectie ok? Imi trimiti raspuns si imi zici cum ai rezolvattonguelaughing oke?
Baftakiss!

| Crazyycoffedrop a răspuns (pentru Crazyycoffedrop):

Aa scuze mnu am vrut sa pun semnul asta"devil" laughing am vr sa le pun pe astea " smug laughing"

| DavidMetin2 explică (pentru Crazyycoffedrop):

... inainte jucam metin cam 7-8 ore pe zi dar acum intru pe metin odata pe saptamana ca sa imi hranesc calu laughing