| Delissima a întrebat:

Am si eu o intrebare am dat anul trecut bacu dar din pacate nu mi-a iesit media 6 si anul asta vreau sa dau din biologie. intrebarea mea este pot sa dau biologie t1 daca anul trecut am dat din t2? multumesc

Răspuns Câştigător
| alessia5158 a răspuns:

Ar fi absurd sa fie restrictionata alegerea elevului pentru proba E(d) daca, in liceu, ai studiat atat biologia vegetala si animala cat si anatomia, genetica ecologia..Pe fisa de inscriere bifezi, la alegere, una din cele doua tipuri/variante.