| imgirl a întrebat:

am si eu o intrebare.as vrea sa-mi achizitionez un set de extensii din par natural(drept)dar eu am parul cret si cu mult mult volum...nu stiu daca ar veni bine.eu oricum mi-l indrept cu placa aproape in fiecare zi asta nu ar fi vreo problema...si extensiile naturale sunt bune? cam cat rezista ca nu am sa le port in fiecare zi.multumesc

2 răspunsuri:
| Autumnfeelings a răspuns:

Am auzit de o fata care din cauza ca a avut extensii a chelit si parul ei aproape sa topit.cauta stiria pe acasa tv.ro

| Raluuuuu a răspuns:

Pai depinde...a mele le am din 2008 si inca sunt bunebig grinbig grin
rezista in general 2-3 ani depinde de exemplar
funda?