| timis a întrebat:

am si eu o intrebare si daca sepoate sa imi raspunda si mie cineva...va rog ca am nevoie. Se poate pune parchet peste podea si cum ce imi trebuie, ce trebuie sa fac care este mai bun pentru. O familie de 5 oameni...si vreau sa imi spune-ti care este cel mai bun si cel mai slab si cat costa fiecare parchet daca stiti ex.parchet...6mm costa...si este rau.parchet 6...8.12...fiecare parchet daca se poate de toate genurile va rog mult... Va multumesc!

2 răspunsuri:
| pepe a răspuns:

Decât să pui pe cineva să caute pentru tine mai bine dă un search pe google, afli mai multă informaţie.

| RodicaBinar a răspuns:

Http://www.naturalhomeparchet.ro/servicii/consultanta/
Trimite-le mail sau sună şi întreabă :)
Au produse super bune şi răspund la toate întrebările pe înţelesul tuturor.