| OnlyDga a întrebat:

Am o intrebare foarte importanta. Vreau sa stiu de ce documente am nevoie pentru depunerea pasaportului, cat costa, trebuie sa platesc taxe in plus in afara de pasaport? Si in cat timp ajunge la urgenta? De asemenea cum se procedeaza sa ajunga la urgenta? In cat timp ajunge? Vreau sa raspunda doar cei care sunt in tema. E foarte important. Multumesc

1 răspuns:
| alex15ccc a răspuns:

Daca ai pus intrebarea asta inseamna ca ai acces la internet, deci poti sa cauti si singur aceste informatii...
intra pe site-ul oficial sau mergi mai bine si discuta la centrul de pasapoarte din orasul tau.
http://www.pasapoarte.mai.gov.ro/index.html