| axen a întrebat:

am un telefon Alcatel OT-710 si mi-am aparut niste pete pe ecran si nu mai merge touchscreen-ul, dar in rest telefonul se aprinde, ar putea fi reparat?

Răspuns Câştigător
| Azµre a răspuns:

Nu, ai lovit Display-ul sau ai stat pe telefon, l-ai avut în buzunar la blugi ceva. N-ai ce să îi faci decât să schimbi Display-ul. Aceași problemă am avut-o și eu cu un Lg GT 510

1 răspuns:
| ashta a răspuns:

Pot fi niste anume virusi care pot aparea ori de la downloaduri nesigure ori poate sa fie display-ul putin degradat. am avut si eu o astfel de problema dar se rezolva la un service gsm fara nici un fel de problema. bft!