| Muppet a întrebat:

As avea o problema. Am un telefon LG din gama Cookie, nu mai stiu exact ce model, unul vechi (sub touchscreen are doar un buton) si nu se mai aprinde deloc! Am nevoie de el decat cateva saptamani pana fac rost de bani sa imi cumpar altul pentru ca nu am alta solutie. Ce as putea sa ii fac, mai merge reparat? Va rog sa ma ajutati!

Răspuns Câştigător
| Fudulu_Damian_1995 a răspuns:

Probabil a intrat niste apa sau praf acolo unde atinge butonul, poti sa incerci sa-l desfaci si sa-l cureti tu dar recomand sa te duci la un specialist. de exemplu un magazin gsm. Mult Noroc!

2 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

A intrat ceva apa sau praf inauntrul lui, trebuie sa-l desfaci si sa-l cureti.

| Muppet explică:

Nu prea cred ca e de la praf. mergea perfect si l-am lasat 10 minute jos si cand m-am intors era inchis si nici ca am reusit la il mai deschid!