| DianaChiriac a întrebat:

Buna happy. Anul acesta voi intra la liceu, si va trebui sa stau la camin. Eu folosesc aproape zilnic placa de par, si as vrea sa va intreb daca pot folosi placa in camin. Din cate am auzit, nu avem voie cu ea in camin. P.S. cred ca voi sta in caminul Colegiului National "Mihai Eminescu" Iași. Multumesc anticipat. Fuuunda! happy

2 răspunsuri:
| BianccaAlexandra20 a răspuns:

Eu stiam ca poti :*

| DariusDaniel a răspuns:

Pai eu nu vad nici un motiv prin care ti-ar interzice sa folosesti placa in camin, dar cu ce profesori suciti avem noi prin scoli si licee n-ar fi mare lucru sa-ti interzica...