| DianaChiriac a întrebat:

Buna happy! Am intrat la Colegiul National "Mihai Eminescu" Iași, si va trebui sa stau la camin. Din cate am auzit, colegiul are camin, dar ma cam nemultumeste faptul ca nu este camera in camin, si as vrea sa stau la caminul Colegiului Tehnic "Gheorghe Asachi" Iași. Este departe caminul Colegiului Tehnic "Gh. Asachi" Iași de Colegiul National " Mihai Eminescu"? big grin. Fuuunda

2 răspunsuri:
| DianaChiriac explică:

Sorry, am gresit. Ma refeream la faptul ca nu are baie in camera. big grin

| Spritero a răspuns:

Eu sunt la Asachi si pot sa-ti zic ca decat sa mergi de la unu la altu mai bine vii de acasa laughing