| Bian005 a întrebat:

Anul acesta vreau sa dau admitea la UNEFS la nutritie si remodelare corporala! Stie cineva in ce consta admiterea ca eu nu am gasit nimic concret?! Testul pentru competenta lingvistica in ce consta? este proba orala sau scrisa tip grila? Stie cineva daca exista vreo brosura cu teste sau macar o bibliografie la engleza? Admiterea se da doar in septembrie? eu am mai facut un master in kinetoterapie dar la taxa si pe alta specializare este posibil sa dau admiterea si la aceasta specializare? Multumesc!

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă ai făcut un master la taxă, ai făcut facultatea la stat?
Dacă ai făcut facultatea la stat, va trebui să plătețști școlarizarea.