| Anonim1045 a întrebat:

As dori foarte mult sa ma inscriu la Crucea Rosie in Pitesti; intrebarea mea este, daca are cineva idee, cum si cand se fac inscrierile?

2 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Trimite-le un email și întreabă-i. Înscrierile se fac oricând.

| StefanAdrian911 a răspuns:

Buna Anonim!
Din coincidenta, eu sunt voluntar acolo.
Te poti duce la sediul lor, si acolo vei primii informatii despre recrutare.
Cauta pe site-ul www.crucea-rosie.ro, si acolo cauta Pitesti, la harta cu filiale, si gasesti informatii si un numar de telefon, respectiv adresa.
Mult noroc :D