| anonim_4396 a întrebat:

Buna ziua mamici, as dori sa aflu si eu ce parere aveti despre Scoala Generala Nr 99 din sectorul 4, doresc sa imi inscriu fetita acolo fiindca este aproape de casa, si inca ceva-aveti idee cand incep inscrierile si cand se termina? Va multumesc si astept raspunsuri sincere.

Răspuns Câştigător
| dariuselu17 a răspuns:

E si scoala nr 99 buna; dar eu iti recomand scoala nr 96 profesori buni

1 răspuns:
| Laura a răspuns:

Ai numele maryjuana, vrei să îţi pui silicoane şi mai eşti şi agramată. Ce exemplu bun pentru fetiţa ta!