| Elenaaaa30 a întrebat:

As dori sa aflu cat mai multe despre Universitatea Nationala de Aparare 'Carol I' :admitere, ce poti deveni dupa terminarea studiilor si ce sanse sunt sa te angajezi. Multumesc anticipat!

7 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Vezi toate detaliile la linkul oficial :
http://www.unap.ro/index.php/ro/admitere-facultati-si-departamente

Toate cele bune.

| Elenaaaa30 explică (pentru bursuc001):

Buna! Multumesc mult, dar am citit cam tot de pe site, as prefera niste pareri de la persoane care au terminat acolo, sau macar care au idee despre facultate! happy

| bursuc001 a răspuns (pentru Elenaaaa30):

Cu plăcere happy

Sorry, dar NU am absolvit acea facultate ( ci alta, în alt domeniu ); poate ai noroc şi va fi vreun user care a absolvit-o...

O zi frumoasă.

| Elenaaaa30 explică (pentru bursuc001):

Multumesc inca o data! O zi frumoasa si tie! Ce facultate ai absolvit, daca nu sunt indiscreta?

| bursuc001 a răspuns (pentru Elenaaaa30):

Cu plăcere!
Mersi şi euwinking

Politehnica & Medicina + 1 Master "tehnic" happy
Mda, ştiu, n-au nici o legătură una cu alta laughing
Dar NU mi-a plăcut Politehnica...

Toate cele bune.

| Elenaaaa30 explică (pentru bursuc001):

E bine ca faci ceea ce iti place, asta conteaza! Toate cele bune si tie si multa bafta! happy

| bursuc001 a răspuns (pentru Elenaaaa30):

Mda, aşa mă gândeam şi euwinking

Mulţumesc happy

O zi frumoasă.