| vs93sa a întrebat:

as dori si eu o informatie referitoare la inscrierea la facultate... va rog…happy deci daca am bifat doar specializari la buget, si am intrat pe lista de asteptare, si nu o sa se retraga multi de la buget indeajuns ca sa pot intra si eu, pot opta pentru un loc cu taxa? si cum fac asta? mentionez ca la depunerea dosarului am bifat doar la buget! sper ca m-am facut inteles ce vreau sa intreb. multumesc!

Răspuns Câştigător
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Din pacate, nu mai poti opta acum pentru un loc la taxa. Dar, dupa macelul de la bac, au mai ramas locuri neocupate si iti poti depune din nou dosarul in toamna. Iar atunci, ai grija cum bifezi optiunile.

3 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Cred ca daca te-ai duce acum la secretariatul facultatii, si i-ai spune secretarei ca doresti sa bifezi optiunea "cu taxa" nu cred ca te-ar refuza DACA locurile disponibile la "cu taxa" nu au fost completate. Incearca!

| alessia5158 a răspuns:

Nu este sigura! --- este o incercare!

| vs93sa explică:

Locuri la "cu taxa" sunt libere o multime...dar e sigura faza cu mersul la secretariatul facultatii? sa nu ma ia aia pe sus...multumesc!