| SilverEyes a întrebat:

As dori si eu sa stiu in ce perioada se da corigenta la matematica pentru clasa a XI-a. Multumesc.

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Vezi Planificarea la linkul :
http://isj.gj.edu.ro/wp-content/uploads/2014/06/corigente-2014.pdf

Toate cele bune.

| Ionela997 a răspuns:

Corigenta se da in aceeasi perioada indiferent in ce clasa ai fi.
Incepe pe 25 sau 27 august si tine pana pe 4 sau 5 septembrie.
Oricum fiecare scoala ar trebui sa aiba afisata data in care se da, deci ar trebui sa te duci sa te interesezi.
Sper ca te-am ajutat si bafta sa treci la matematica.
Funda? happy