| anonim_4396 a întrebat:

Care este strictul necesar pentru a lua corigenta la matematica clasa a 9 a?

4 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Ce intelegi prin "strictul necesar"? Vrei sa-ti spunem ceva de genul "daca inveti astea zece formule treci sigur corigenta"?

La corigenta poate sa-ti pice orice din toata materia. Nu exista un strict necesar care sa-ti garanteze ca vei lua corigenta.

| Zaygon a răspuns:

Depinde de profesor. Daca vrea sa te plimbe prin toata materia e la alegerea lui.

| RaulDenis100 a răspuns:

Nu stiu