| Xa_Ale_1997 a întrebat:

As mai avea o intrebare legata de actorie.Risc ceva daca doresc sa ajung actrita? Adica sa fac facultatea de actorie dar cu toata pregatirea mea sa nu ajung o actrita? As mai avea nevoie de ceva pe langa experienta si bani?

5 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Problema arzatoare este talentul.Cine ti-a confirmat ca il ai?

| Xa_Ale_1997 explică (pentru mira):

Talent am.nu trebuie sa iti faci griji

| Ruxiii a răspuns:

Viziteaza site-ul asta www.unatc.ro si forum-ul www.unatc.ro/forum/.O sa gasesti raspunsuri la toate intrebarile tale.Mai ales pe forum :)

| neutrino a răspuns:

Ai uitat ceea ce este cel mai important: harul, talentul.

| Rochelle a răspuns:

Ai nevoie de talent, devotament noroc si limbi strainie. si mda risti destul de mult pentru ca poate nu reusesti... si nu vei avea alt cv de facut p.s follow your dreams totul va veni de la sine