| Zucure a întrebat:

As putea sa ma cazez in camin la Cuza daca apartin de alta facultate?

5 răspunsuri:
| Alle23 a răspuns:

Te poti caza la camin privat, asa a facut fratele meu

| Zucure explică (pentru Alle23):

Ar fi mai scump decat in chirie? In chirie nu imi pit permite sa stau...

| Zucure explică (pentru Alle23):

Ar fi mai scump decat in chirie? In chirie nu imi pot permite sa stau

| Alle23 a răspuns (pentru Zucure):

In jur la 100 de euro cred ca trebuie sa dai si acolo. depinde de conditii

| Alle23 a răspuns (pentru Zucure):

Sau poti intra pe olx/storia/homezz sa cauti camere de camin si sa mai iei pe cineva cu tine daca este pat dublu happy te ajunge mai putin