| abc32d a întrebat:

Buna!
As vrea sa imi raspunda doar cine stie ca este in domeniu!
Sora mea a fost reprezentant la Avon. S-a lasat, dar mai ave de platit 258 de lei, din vreo 400 si ceva. A dat promisiune ca pana pe 31 plateste. Intrebarea mea este... eu daca sunt reprezentant acum pe aceeasi adresa, dar numele difera (ea era pe numele ei, eu sunt pe al tatalui). Pot sa dau comanda, fara sa ma blocheze? Pentru ca eu sunt la prima comanda, si lidera a spus ceva de genul ca daca nu e platit tot din urma, poate sa ma blocheze pe mine.
Multumesc

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
1 răspuns:
| Madalina0202 a răspuns:

Nu! Doamne fereste. Nu ti se intampla nimic. Din contra daca tu esti mai voinica si plasezi comenzi si le platesti la timp pe ei nici nu ii intereseaza! Mai bine baga-te la Oriflame daca vrei tu neaparat sa castigi si banutii tai. Discount-urile incep de la 23 % si ajung pana la 40 % poate chiar mai mult. La comanda minima de 50 ron platesti doar 28, 5 ron iar restul sunt ai tai, iar daca faci 3 campanii de 250 de ron 75 de ron sunt ai tai + ca la fiecare comanda primesti si un produs Oriflame cadou care isi mareste pretul, iar pe tine te poate scuti de 150 de ron maxim :*. La comanda de 500 de ron 200 de ron sunt ai tai! Bafta! Eu am fost reprezentanta la Avon si nu mi-a placut. Niciodata ei nu aveau produsele in stoc si niciodata nu aveam discount-uri mari.