| Dantewashere a întrebat:

Buna!
As vrea sa ma transfer de la o facultate la alta, am inteles totusi ca sunt niste conditii sau ceva in sensul asta, care sunt aceste conditii. As vrea sa ma transfer la Design, facultatea UVT in momentul de fata fiind student la Automatica, astept raspunsuri.
Multumesc!

1 răspuns:
| Andersen2k18 a răspuns:

Este imposibil sa te transferi de la Automatică la Design, era posibil daca erau pe acelasi profil facultatile.Ce ai putea sa faci in momentul de fata este sa retragi de la facultatea de Automatică, dar nu iti recomand, pentru ca dupa vei pierde locul de buget si apoi vei intra la a doua facultate, cu taxă.