| EduardGa a întrebat:

Sunt student in anul II la o universitate din Iasi, Al.I.Cuza, la facultatea de Litere, insa as vrea sa ma transfer la o universitate din Timisoara, la aceeasi facultate. Se poate realiza acest transfer si daca da, in ce conditii? M-ar interesa raspunsuri veridice, nu vorbe aiurea. Este foarte important pentru mine.
O zi buna!

2 răspunsuri:
| rosto a răspuns:

Se suna la secretariatul facultatii unde vrei sa te transferi si o sa fii informat corect. daca esti la stat, nu la facultati gen spiru, hyperion, cred ca se poate. eu am sunat pentru cineva care voia sa se transfere de la privata la stat si nu accepta. happy

| roxana_3178 a răspuns:

Buna,,, Am si eu o Mareee rugaminte la tine daca se poate un singur vot NIMIC MAI MULT! plzz...tnx... imi pare rau ca nu te pot ajuta la intrebarea ta :| http://superfete.cancan.ro/2010/08/roxana-19/ te mai astept daca vei mai avea placerea! multumesc!