| anonim_4396 a întrebat:

BUNA, as vrea sa stiu daca am intrat la un liceu (care nu mi se potriveste )si vreau sa ma transfer exemplu:gheorghe asachi cat ar trebui sa platesc ...stiu ca m-as putea transfera fara sa platesc daca as avea pile dar nu am sad

Răspuns Câştigător
| Mihaelaaa13 a răspuns:

Nu trebuie sa platesti trebiue sa dai niste probe... daca vrei la stiinte ale naturii dai probe la muzica si desen..si eu vreau sa ma transfer la Asachihappy

2 răspunsuri:
| Elvina a răspuns:

Nu trebuie sa platesti ci poate sa dai niste diferente, adica niste teste.

| Mihaelaaa13 a răspuns:

Nu stiu.da s-ar putea sa dai la biologie (zic eu)