| anonim_4396 a întrebat:

Bunahappy.As vrea sa stiu si eu exact la profilul Stiinte Sociale cate ore de matematica ai pe saptamana.Ati putea va rog sa-mi dati un exemplu de orar de al vostru (pentru cei care sunt sau au terminat deja liceul la acest profil). Sunt clasa a 8-a si m.ar interesa sa stiuhee hee.Va multumesc!:*

Răspuns Câştigător
| larrii a răspuns:

In clasele 9-10 o sa faci 2 ore de matematica, 2 de fizica, 1 chimie si 1 biologie. Din clasa a11a nu mai faci fizica chimie bio, doar mate. Asta e orarul meu :
Luni - istorie, mate, optional, romana, geografie,muzica
Marti - TIC, economie,engleza, franceza, religie,economie
Miercuri - Sociologie, romana,TIC,sociologie,sport, dirigentie
Joi - engleza,franceza,romana,istorie, mate, geografie
Vineri - engleza, optional, romana, istorie, engleza

Eu sunt la intenstiv engleza, de aia am asa multe ore. In clasa a 9a o sa faci logica, in a 10-a psihologie, a 11-a sociologie si economie si a 12-a filosofie. bafta

1 răspuns:
| DayByDay a răspuns:

2.