| Inga258 a întrebat:

Ati putea sa imi spuneti si mie cate ceva despre Liceul Teoretic Nicolae Iorga din Braila? Gen cum sunt profesorii, ce profile are etc.

Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| b4stefa a răspuns:

Eu un liceu super tare! si asta nu pentru ca am fost eu acolo,ci pentru ca inveti,e lejer,profii sunt de treaba,super inteligenti,ironici,glumeti,intelegatori in general,bine ca orice padure exista si uscaturi-Mendrinov(fizica),Gradinaru(franceza),si ceilalti profi de mate laughing laughing
glumeam la inceput scopul lor e sa se distreze putin pe seama bobocilor si sa le faca zile fripte,insa pe parcurs o sa-ti fie asa de dragi ca o sa-i visezi in fiecare seara, cel putin inainte de test:laughing
daca vrei la stiinte sociale, filologie viata ta va fi doar lapte si miere
daca vrei mate-info
mate-mate
stiinte ale naturii -nu stiu ce viata o sa ai dar stiu ca o sa traiesti

daca stau bine si ma gandesc asta e un liceu pentru orice tip de copil
olimpic? aici inveti pana mori!
lenes? or sa te lase sa dormi pe banci!
prost? nimeni n-o sa te solicite prea tare!
indiferent? asta le place!
P.S si cu toate astea, ai vazut notele de la bac? frumos, ha?