| alina_5726 a întrebat:

avetii idee cum sa ma imbrac in prima zi de liceu ca sa dau o impresie buna tuturor... avand in vedere ca trec in clasa a 9a? fundita.va multumesc

Răspuns Câştigător
| Drinni a răspuns:

Sa te imbrai asa cum simti, in asa fel incat sa iti exprimi personalitatea. Poti sa te inspiri din stilul lui katy perryhappy... fundita?

6 răspunsuri:
| Oxanna a răspuns:

Sexy DAR nu pitzyhappy... o rochita care sa te puna in valoare sau ceva mai casual... oricum cu tocuri! XoXo:* fundii?

| AleandraIleana98 a răspuns:

Pai poti sa iti iei o pereche de blugi tenisi un tricou si un roling

| Anonima_9977 a răspuns:

Cauta aici:
http://www.terranovastyle.com/ro/

dupa parerea mea sunt cele mai potrivite pentru a face imoresie chiar si casual:P acolo gasestimost have chiar la pretzuri destul de accesibile si in plus magazinele lor sunt cam in toata tara:P

| Ferenin a răspuns:

Depinde : Sugerez sa te imbraci intr-o camasa alba intr-o fusta scurta neagra, nu te gandi ca e prea comunist, gandeste-te ca poti sa atragi atentia. Tu deciziwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu trebuie sa te imbraci nici sexy nici prea comod nici ultra elegant. Trebuie sa te imbraci casual-office ca si cum ai avea o slujba ce nu-ti impune un anumit dress-code dar nici nu te lasa sa vii ca ultima parasuta imbracata. O fusta deasupra genunchiului (nu peste e too much deja) cu un tricou sau camasa si un cardigan deasupra si balerini e perfect:X

| Adelaida_3930 a răspuns:

Nu cred ca prin imbracaminte dai o impresie buna, adica, si prin imbracaminte, dar asta conteaza mai putin. Parerea mea! Ar fi frumos totusi sa fii imbracata leger : O rochita, tenisi. Sau cum doresti tu. Salut