| Lotzy619 a întrebat:

Ca sa ma duc din alba-iulia(romania) pana in huelva(Spania) am nevoie de pasaport? Am 13 ani si buletin nu am si vreau sa ma duc fara insotitor adica ei ma lasa dar ei nu vin cu mine si vreau sa stiu daca la vama pot sa ma duc si fara insotitor adica sa trec.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca iti da voie findca esti si mic in varsta insa cred ca iti da insotitor pe toata perioada calatoriei pana ajungi. Pasaport desigur ca iti trebuie

3 răspunsuri:
| lucik93 a răspuns:

Nu.nu poti

| Lotzy619 explică:

Multumesc Mult

| Seby777 a răspuns:

Nu poti frate, eu sunt din huelva, si trebuie sa ai peste 16 ani ca sa poti merge fara insotitor, dar iti trebuie procura