| Maria_Iusty_1993 a întrebat:

Cam câte ore pe zi sa lucrez și câte pagini pe ora sa fac ca sa termin un caiet de 200 de pagini la mate pana la vacanta?!
Lucrez mai încet de felul meu!

Răspuns Câştigător
| Aimee33 a răspuns:

Eu sunt pe principiul ca nu conteaza cantitatea, ci calitatea. Esti mult mai castigata daca faci cateva probleme pe zi si sa ramai cu ceva din ele, decat daca faci o mie de probleme, la care probabil te ajuta cineva(sper ca ai inteles ce am vrut sa zic). Estimativ, ai putea lucra timp de doua ore in fiecare zi cate probleme vrei, important fiind sa tii pasul cu ele si sa intelegi metodele de rezolvare.

2 răspunsuri:
| AsteptareaMoarteNuAre a răspuns:

Dacă faci 10 pagini pe zi nu o să ai probleme.

| Maria_Iusty_1993 explică:

De exemplu sunt la pagina 100. Și mai am jumătate din vacanta. Și sa zicem ca în 2 săptămâni vreau sa termin! Cum fac?!