| pssssiiii a întrebat:

Buna,cand este focul de artificii anul acesta(2013) in Ploiesti in centru pe 24 decembrie sau 25 decembrie?

9 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

Nu e de craciun
doar de revelion
sunt de cand ma stiu in Ploiesti
si sunt si acum acolo

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

31 decembrie

| pssssiiii explică (pentru besleaganicolaecosmin):

Multumesc pe 31 stiu sigur ca e foc de artificii dar stiam ca e si acuma de craciun, nu stii nimica daca e azi sau maine?

| oly1234 a răspuns:

| pssssiiii explică (pentru oly1234):

Este sigur pe 25? ca nu sunt din oras, si vreau sa vin special pentru asta

| oly1234 a răspuns (pentru pssssiiii):

Mie mi-a spus cineva din zona, dar, ca si tine nu sunt din oras.

| oly1234 a răspuns (pentru oly1234):

Cel putin asa am auzit.

| Erorr a răspuns:

| pssssiiii explică (pentru Erorr):

Auzi e sigur ca eu nu sunt din oras si vreau sa merg special pentru focul de artificii, eu am cautat pe net da nimic nu am gasit.