| adolescenta258 a întrebat:

Caut un elev care invata la colegiul economic,, Partenie Cosma din Oradea pentru a-mi oferi informatii, detalii despre aceasta institutie deoarece as dori sa ma transfer acolo. Multumesc!

3 răspunsuri:
| sEusebiu a răspuns:

Am o prietena acolo daca o sa vrei o slujba ca lumea cu multi bani e mai bine la orice mai avansat. Fata respectiva toata ziua e pe facebook nu primesti mult de invatat, nu ti-as recomanda sa mergi acolo.Si eu sunt din Oradeawinking
Funda?

| adolescenta258 explică (pentru sEusebiu):

Acum sunt la un liceu foarte bun si nu mai vreau. Pur si simplu Nu fac fata.

| sEusebiu a răspuns:

Poti face fata la orice dar trebuie sa inveti mult, merita ca apoi in viata sa o duci bine, vorba aia "trage tare si te scoti"