| anonim_4396 a întrebat:

Ce este teza unica?

Răspuns Câştigător
| Moncherie a răspuns:

Teza unica este un fel de exam, test care il dai in clasa a 7-a si a 8-a. Aceste teste fac diferentierea si iti formeaza media pentru a fi admis la liceu (desigur impreuna si cu media generala de pe cei 4 ani).
Teza unica acum se numeste Test National si e la romana si matematica.

| asdfghjklasdfghjklqwertyuiop a răspuns (pentru Moncherie):

Si la germana se da.

| Moncherie a răspuns (pentru asdfghjklasdfghjklqwertyuiop):

Depinde la ce scoala esti si care e limba ta materna happy

3 răspunsuri:
| RisenAngel a răspuns:

O porcarie