| kpoplover21 a întrebat:

Ce medie trebuie sa am pentru a putea intra la acest liceu la profilul de Muzica? :)

http://www.admitereliceu.ro/institutie/liceul-de-arta-io nel-perlea-slobozia
Multumesc anticipat. :*

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de mediile celorlalți candidați. Dacă ei au medii mai mici, și ție îți ajunge una mai mică. Dacă ei au medii mai mari, vei fi nevoit să te străduiești. Eu zic să te uiți la mediile din anii anteriori și să le mărești cu 10% și să încerci să ajungi la media aceea ca să fie sigur.