| anonim_4396 a întrebat:

Hey, cine este la liceul ionel perlea, slobozia? eu sunt clasa a 8-a si ma voi duce acolo si as vrea sa cunosc imi cunosc colegii de liceu, sau poate chiar de clasa:d

1 răspuns:
| Adredemesconf a răspuns:

Sincer nu cred ca va vedea cineva de la acel liceu intrebarea.Sunt sanse foarte mici. Sper sa nu te superi, dar iti pun doar ca sa nu iti faci sperante maribig grin. Dintre cei 202147 utilizatori (cat vad eu acum) cred ca 3-4 s-ar puteasa fie de la acel liceu.Imagineaza-ti cate sanse sunt sa vada intrebare?
Dar nu-i nimic ii vei cunoaste pe toti peste cateva lunihappy. Trebuie doar ca ai rabdare.
O seara frumoasa!