| KittytheStar a întrebat:

Ce parere aveti despre colegiul national "Victor Babes" din Bucuresti? Trec clasa a 9-a si ma gandeam sa ma inscriu aici, pe profilul de stiinte ale naturii. Am auzit ca se afla o directoare foarte stricta si nu prea se face carte.

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"directoare foarte stricta si nu prea se face carte" - nu prea se impacă cele 2, una e minciună

| dioxidaha a răspuns:

Salut, nu iti pot răspunde dar doresc eu un răspuns. am scris la evaluare peste cifta 5, cifra 6, si se vede putin ingrosat, se considera semn? ai idee?

| cocuta1980 a răspuns:

Fata mea termina acum în acest liceu. Recomand