| AlexandruAdy a întrebat:

Buna
Ce vi se pare mai frumos Vioara Electrica sau Acordeonul
Vreau sa imi iau unul dintre aceste instrumente
Funda

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Vioara

| victorbold a răspuns:

Vioara electronica

| ALGator a răspuns:

Ca dificultate vioara e cu două clase mai sus decât acordeonul. Știi să cinti la amândouă?

| Anonima6789777 a răspuns:

Vioara happy ai mai multe oportunitati

| AdrianaB1 a răspuns:

Eu as alege Vioara Electrica

| raculzodiacul4190 a răspuns:

Hmmm eu care invat la scoala de muzica, iti zic ca la ambele instrumente iti ia mult sa inveti sa canti si la inceput suna ciudat, dar daca are cine te invata si vrei ceva la care inveti usor iei vioara, (ti-as recomanda o trompeta) dar e bun si acordeonul caci! poti sa inveti sa canti si la pian, si la baian! daca stii bine la acordeon, Sper ca te-am ajutat :*

| raculzodiacul4190 a răspuns:

Vioara suna mai bine daca stii sa canti, daca dea bea inveti suna ca un veceu, Daca stii sa canti la acordeon stii si la pian si inveti mult mai usor la baian, Stiu din experienta sunt la scoala de muzica Toootusi ti-as recomanda o trompeta sau un saxofon laughing dar din astea 2 vioara e mai ieftina si inveti mai usor sa canti, Sper ca te-am ajutaat!