| muceacitalinda a întrebat:

chiar va vine sa credeti? m-am chinuit si nu stiti voi cat ..sa devin o fata cu media 10 la toate... dupa care nu am luat in semestrul 1 numai 10..pe semestrul 2 am invatat ca o nebuna.in parc cu cartile dupa mine. alte fete se plimbeau, nici nu am nevoie, ci doar imi preocup timpul cu ce vreau :sa invat! si nu ma deranjeaza. pana la urma 10 la toate materiile! nu am crezut, pentru mine era minunat, dintr-o 'rea la invatatura' o fata de 10. acest vis nu a durat mult. pana am aflat ca sunt in stare de corigenta la o materie... nu o pricep credeti-ma, de atunci numai plans pe mine. mama nu stie ce sa faca cu fetita ei vesela ..trist nu mint aici trebuie sa spun adevarul, dur nu? cum fata cu 10 la toate? si invat la aceea materie, chiar credeti ca nu as fi invata la ea? imi place aceea materie.nu imi ies din soc.nu mai pot credeti-ma, uni fac misto ca fata cu 10, in sfarsit scapa de ea. pana la urma nu ma intereseaza ce spun ei, dar nu imi vine cum sa cred, va rog nu fiti aspri cu mine. succes in viata! va multumesc, scuza-ti greselile! funda

Răspuns Câştigător
| stephy_2828 a răspuns:

Nu te mai consuma ca viata e frumoasa.peste ceva timp o sa plangi ca tu ai stat si ai invatat si nu ti.ai trait viata.asa am fost si eu intr-un timp..invatam ca prostul.nu mai ieseam.si m.am trezit dupa un an ca nu mai am cu cine sa ies...nu mai am cu cine sa ma distrez ca nu mai am prieteni.asa ca hai. lets go! distreazate.lasa notele...ca vad ca esti desteapta si te descurci si fara sa tocesti

4 răspunsuri:
| Marius94_5839 a răspuns:

"Acest vis nu a durat mult" rolling on the floor laughing

Asta este visul tau? sa ai 10 la toate materiile?laughing Si ce rezolvi daca ai 10 la toate materiile?

Nu zic asta din rautate, invidie sau ura, dar pun pariu ca tot ce ai invatat e de ****, in concuzie te consumi degeaba.

| muceacitalinda explică (pentru Marius94_5839):

Aai dreptate...dar cum? eu cu 10 la toate? iti multumesc de mesaj

| Marius94_5839 a răspuns (pentru muceacitalinda):

Da tu ce te crezi? Vreun fel de zeita o invataturii, care a fost detronata pe nedrept? Pana si Roma a fost cucerita totusi.

Uite, ca oamenii care au fost bogati, si au pierdut totul pentru ca au gresit undeva, cum probabil ai facut si tu, nu se consuma atat. Sau cel putin nu arata. Si ei, chiar au pierdut ceva, nu au luat o nota mica laughing

| ஐIForgotMyNameஐ a răspuns:

Pai, se poate, depinde si de materie, eu stau prost cu istoria, nici nu-mi place materia si nici nu vreau sa invat la ea! Nu plange, se poate remedia, spune-i adevarul mamei tale apoi lucreaza mai mult la acea materie,,, baga-te sub pielea profesorului'' (da-te bine pe langa el) si daca nici asta nu merge, inseamna ca acelui profesor / acelei profesoare pur si simplu nu-i place de tine...(daca asta e problema, iti recomand sa-i spui dirigintei care va rezolva totul rolling on the floor, am fost in acea situatie)deci, pana la urma o sa vezi ca se va rezolvawinking