| Julyanna a întrebat:

Cine imi poate da si mie detalii despre urmatoarele facultati, daca ati fost/sunteti sau intentionati sa fiti studenti in Constanta.
Facultatea de Jurnalism -Constanta.
Facultatea de Informatica -Constanta,
Facultatea de Asistenta manageriala(Administratie publica)-Constanta.
Ma intereseaza taxa anuala la fiecare in parte, modalitatea de admitere si ultima medie de admitere,

Multumesc!

1 răspuns:
| Alesia87 a răspuns:

Daca este vorba de Universitatea "Ovidius" acceseaza site-ul oficial : www.univ-ovidius.ro aici vei afla mai multe detalii :) Succes la admitere