| madutza_ubytzik a întrebat:

BUNA!

Cine imi poate da si mie modele de subiecte pentru teza nationala clasa a 8a?

Am cautat pe edu dar nu am gasit nimic!

V a rog mult cine imi poate da modelele sa ma contacteze la id de mess: madutz_96

Va multumesc mult!

Bye Bye

2 răspunsuri:
| amandina_9414 a răspuns:

La multi ani!
scrie pe google subiecte examene nationale 2010 si iti apare acolo chiar prima.si dai click la evaluare nationala 2010.si dowloadezi. sper ca te-am ajutathappy

| Amrita a răspuns:

Hmmm.eu am cautat pe edu si am gasit. mai cauta, cu siguranta vei gasi! uite http://subiecte2010.edu.ro/Evaluare_Nationala/Modele_de_subiecte/