| VORTEX a întrebat:

cum vi s-a parut evaluarea nationala de la clasa a8 a de azi? a fost greu sau usor pentru voi? la ce note sperati?

Răspuns Câştigător
| Ramonaaaa a răspuns:

Mi s`a parut destul de usoara exceptand subiectul 3 straight face.M`am descurcat la subiectul 3 la subpunctele a si b si cred eu ca am facut bine happy. Sper la 8 sau 9 big grin.
Tu?

13 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Pentru cine învață, nu este greu. Succes în continuare!
Pa, pa.

| TeoPT a răspuns:

Siiiiimpla laughing
10.
Bafta

| ToxicDump a răspuns:

Sper la un 5.50 ca am bulit cateva, mai multe... Si sup1 misa parut prea greu fata de sesiunea speciala!

| Bernoullie a răspuns:

9,10

| AlexandraM776 a răspuns:

A fost mai greu decat la romana dar sper sa iau peste 8

| IonutGosa a răspuns:

A fost binehappy... sper la un 9 la romana si tot la un 9 la matelaughing!kiss

| Adriana_5358 a răspuns:

A fost mai greu decat la romana!big grinsper sa iau peste 7 cu toate ca la romana n-am gresit nimic...sunt un pic suparata ca imi strica media mult...

| callmebeautiful a răspuns:

A fost mai greu ca la roman oricum m-am descurcat si cred c-o sa iau intre 8 si 9.

| Ađııa a răspuns:

Mie,care nu sunt adepta matematicii si nu o sufar de cand ma stiu, mi s-a parut asa si asa... sper la un 5-6. big grin

| Darion a răspuns:

Foarte usor cel putin 9.5

| IceCube a răspuns:

A fost ok.Nu a fost nici usor, dar nici greu.Eu sper la un 7 si ceva big grin

| AngiiiBlake a răspuns:

A fost foarte grea. straight face
Sper sa iau un 5 si ceva.
:-s

| Raul141 a răspuns:

A fost o prostie sa dea 30 pct la subiectul III ca multa lumea nu stie sa il faca. Sper la un 5.50 crying