| queeny a întrebat:

[clasa a 8-a] Cum a fost testare nationala la limba romana? Vi s-a parut greu? Ce subiecte au fost? La ce nota sperati? La mate oare va fi si mai greu?

35 răspunsuri:
| Fvn a răspuns:

Mie mi s-a parut foarte usor...Ma astept la un 9-9. 50
La mate sunt de 5000 de ori mai buna decat la romana. deci nu'mi pasalaughing
De abia astept sa vad ce nota am luat!happy
Tu ce ai facut? Cum ti s-a parut?

| Pr@jYTuRyC@_DuLkE a răspuns:

Buna1
testarea nationala la romana mi s-a parut mediu nu afost nici usor nici mediu ma astept la un 8. 50
la mate a fost mai usor pentru mine ca am dat si am luat9. 50
succes!
pop!

| Oanny a răspuns:

Buna...deci mie mi s-a parut usor. Dar diin cauza emotiilor cred ca am mai gresit.La matematica, la cum ma descurc eu, sigur este mai greu. Urasc matematica bleahcrying

| deiu a răspuns:

Mi s-a parut o banalilatate fiindca noi(cel putin eu) ne-am pregatit din fabula, schita, basm, balada populara, nuvela...ca sa ne dea ei nu stiu c cu aparatu foto. o tampenie mare dupa parerea mea.la mate sper sa fie mai bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A fost greu la idiotenia aia la sub 2 la intrebarea 1 era ceva de elemente nu stiu cum...sal *** in gura de analfabetu ala kkmas pe familia lui alin totorean. futui ziua masii! au ales si astia chiar textu ala tampit...asta e suntem in Romania! angryangry(X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Testarea la limba si literatura romana a fost usoara ma astept la un 9, 50

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, nu mi s-a parut a fi foarte greu, am gresit doar la semnificatia titlului, la mate nu stiu, ma tem :-s, nu prea ma descutrcblushing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut, deci testarea asta mi-sa parutprea simpla pentru mine frate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru mine a fost usor, dar la mate o sa-mi fie mai greu, daca aveti careva subiecte sau model de subiecte la mate va rog sa mi le dati si mie, va pup.astept raspuns

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Teza mi s-a parut comsi comsa.`happy la partea a doua la ex 1 m-am incurcat pe text. le-am gasit greu. ca ereau si mijloacele. si elementele si nu am stiut ce sa scriu. sper sa iau un 7 ``8. acum depinde si cum puncteaza compunerile!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma bucur ca nu sunt singuru' care ii f*** familia lu aurolacu ala! la sub 2 la 1 s-a dus tot! daca oi fi gresit sa mor de nu-mi fac blog numa cu injuraturi pentru ***-u ala!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A fost destul de usor. sper sa iau o nota mare...la mate.ma abtin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi s`a parut super usor.ma asteptam la ceva mult mai greu.am invatat si degeaba toate alea cu balada, nuvela, basmul si nici nu ne-au trebuit.si-au batut joc de noi la faza asta. oricum, ma astept pe la un 9-9. 50 iar la mate sper sa fac la fel de bine big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu a fost greu dar a fost aiurea compunerea aia cu aparatul d fotografiat. cred ca iau 9. 5 sper sa nu fie greu nimic l mate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Domnule anonim, Alin Totoreanu nu are nimic de a face cu subiectul tezei. De fapt, nu ai de ce sa-l injuri pentru ca nu o facut nimic rau.
Nu o fost foarte greu, am luat 9, 60 happy Multumesc lui Dumnezeu ca El m-a ajutat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt ala care injura...pana la urma cred ca ii datorez niste scuze lu alin totorean... Profa de la clasa mi-a pus 9-80 si o vaca care se crede profesoara doar pentru ca tacsu e primar mi-a pus ~9-40 ca mi-a iesit media 9-65 nu stiu daca o sa fac sau nu contestatie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

MIE M`I s-a parut prea simplu fata de cate teste am facut la clasaa.Notele s-au afisat, am luat 9. 80

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daa a fost foarte usor. astazi s-au afisat notele in sfarsit si la scoala la mine... am luat 10 fix! abia astept mate. imi place mai mult decat romana si ma descurc de 2000000 de ori mai bine. voi ce ati facut la romana?big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

10 curat hehehe...si nimic n-am invatat ca am fost plecat de vineri pana duminica searalaughing n-am invatat absolut nimic. deci a fost foarte usor!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu a fost greu eu am luat 9 15 si sunt multumit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La limba romana subiectele au fost de nivel mediu(deci f. usoare). Am luat nota 10.
Matematica sper sa nu ne rezerve surprize.Eu am lucrat mai multe teste(cam 85) si sper sa fie O. K.
Urez tuturor colegilor din tara MULTA BAFTA!
Lisa Bucuresti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A fost destul de usor. prima oara am crezut ca voi lua intre 7 si 8 dar ne-a adus rezultatele si am luat 9. 15 happy:X...deci m-am inselat. ce bine imi pare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La romana am luat 9.70.la mate daca nu ne da vreo minune tot peacolo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

10 am luat si la mate. Subiectele au fost de dificultate ...redusssaa.Probabil ca s-au luat note f mari si la mate.Noi suntem o clasa cu multi olimpici, notele au fost mari dar am multe colege,din clase paralele,care nu au facut nici cel mai mic efort si au luat 9,5...9.8.Cine are noroc .are!DAR NU MAI CONTEAZA! AM TERMINAT.LICEU, PAZEA CA VENIMMMM!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

10 am luat si la mate. Subiectele au fost de dificultate ...redusssaa.Probabil ca s-au luat note f mari si la mate.Noi suntem o clasa cu multi olimpici, notele au fost mari dar am multe colege,din clase paralele,care nu au facut nici cel mai mic efort si au luat 9,5...9.8.Cine are noroc .are!DAR NU MAI CONTEAZA! AM TERMINAT.LICEU, PAZEA CA VENIMMMM!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

10 am luat si la mate. Subiectele au fost de dificultate ...redusssaa.Probabil ca s-au luat note f mari si la mate.Noi suntem o clasa cu multi olimpici, notele au fost mari dar am multe colege, din clase paralele, care nu au facut nici cel mai mic efort si au luat 9, 5...9.8.Cine are noroc. are! DAR NU MAI CONTEAZA! AM TERMINAT.LICEU, PAZEA CA VENIMMMM!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu la romana am luat 10.La mate nu ni le-a adus inca pentru au intarziat profesorii care au corectat nu stiu de ce, dar in fine eu sper sa fi facut bine.Si apropo de subiectul ala cu aparatul de fotografiat nici eu nu l-am prea inteles dar am scris ce m-a taiat capul pe acolo.deci de acum in colo cand nu stiu ceva scriu ce am inteles si gata nu imi mai fac zile negrelaughingpai nu e asa?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru mine Testarea Nationala a fost la nivelul scolar. Am luat 9, 80

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca am luat sub 5 la testarea asta la matematica x( ce se poate intampla?:-s