| Michaela89 a întrebat:

Buna big grin La Academia de Politie conteaza si nota de la BAC? Iar sportul este foarte important? Fundaa.

Răspuns Câştigător
| maddy673 a răspuns:

Nu,nu conteaza..si da sportul este foarte important. daca il pici nu mai intri in examen.dai si o testare psihologica si de sanatate
si este destul de greu sa intri acolo pentru ca nu iesi un amarat de politist care sta pe strada, iesi subinspector
te pup
daca mai vrei ceva detalii despre academie sa ma intrebi
fundita puppy dog eyes te roooogggg
te pup

3 răspunsuri:
| xClementine a răspuns:

Nota de la BAC nu cred ca mai conteaza. Dar o sa ai ceva probe de rezistenta, din cate stiu e nevoie sa ai o anumita inaltime, te masoara la sange. + testele scrise la limba romana, istorie si o limba straina

| Crunchie a răspuns:

Nu conteaza nota de la bac, ca doar stii ca politistii sunt prosti si sportul nu e important ca oricum mananci gogosi in masina si te ingrasi

| Michaela89 explică (pentru Crunchie):

Draguta,nu am nevoie de fanteziile pe care le vezi tu in desenele animate..am nevoie de un raspuns serios.