| D5e1n3i5s9a a întrebat:

big grin Stie cineva daca s-au afisat rezultatele la Cangurul Lingvist engleza din data de 29 ianuarie 2014? As vrea si un link daca se poate! Dau funda! :*

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Încă NU s-au afişat rezultatele!

"Rezultatele!
Grila de raspunsuri corecte va fi afisata la o saptamana de la data concursului.
Contestatiile pe grila de raspunsuri se pot face in termen de doua saptamani de la data desfasurarii concursului.
Dupa aproximativ patru saptamani de la data desfasurarii concursului, vor fi afisate pe site rezultatele elevilor. Imediat dupa aceea, vor fi trimise in scoli, impreuna cu diplomele pentru scoala si cadrele didactice organizatoare, si premiile pentru elevii cu cele mai mari punctaje din scoala.
Pentru clasele V-XII se va reuni o comisie care va desemna participantii la proba de baraj. Acestia vor fi anuntati in scoala-centru de concurs si prin Inspectoratul Scolar Judetean." - SURSA :
http://www.cangurul.ro/cl/2013-2014/ETAPE%20DE%20ORGANIZARE%20ENGLEZA.pdf

Vezi şi linkul oficial :
http://www.cangurul.ro/

Toate cele bune.

| D5e1n3i5s9a explică (pentru bursuc001):

Multumesc! big grin

| bursuc001 a răspuns (pentru D5e1n3i5s9a):

Cu plăcere!

O seară frumoasă.