| Kutya a întrebat:

Daca am media de admitere 9, 31 am sanse sa intru la CNS la stiintele naturii(anul trecut ultima medie a fost 9, 41)?
Si stie cineva daca se publica pe net repartitia, ca sa vad pe ce loc sunt la medie?

Răspuns Câştigător
| deny1230 a răspuns:

Nu cred ca intri, anul asta examenul asta a fost usor, o sa creasca mediile sunt sigura.Si da, rezultatele sunt publicate pe edu.ro pe 14 iuliewinking

3 răspunsuri:
| WarriorCat a răspuns:

9, 31 mi se pare o medie mare happy Insa vedem! Iti urez noroc!

| Kutya explică (pentru WarriorCat):

Se pare ca a fost destul de mare big grin ba chiar au fost admisi cu medii mai mici decat mine...