| euAdelina a întrebat:

Buna!
dau funda!
deci am o problema cu engleza, nu imi place si am intrat pe a lX-a la o clasa de intensiv engleza si e naspa ca nu ma prea descurc
si nu stiu ce ar fi mai bine sa iau meditati cu profesor sau sa imi cumpar un curs de pe net?
o sa pun un site sa imi spuneti daca a cumparat cineva cursul asta si daca inveti ceva din el:
http://englezadelaprofesor.com/? utm_source=a-s&utm_medium=ppc&utm_campaign=a-s
sau daca cineva a cumparat un alt curs si functioneaza, ma refer ca chiar inveti ceva dati-mi alt site.

Răspuns Câştigător
| Roxxxxi a răspuns:

Mult mai bine e cu un profesor langa tine.Du-te la meditatii ca e mai bine asa. Eu ma descurc la engleza. Daca ai nevoie de ceva trimite-mi un mesaj si poate te pot ajuta.