| Panteraa a întrebat:

Cursul de engleza "Invata Engleza In 21 De Zile Fara Profesor" e bun? Ajuta la ceva? E de pe acest site http://curs-de-engleza.ro/.

3 răspunsuri:
| Pau17 a răspuns:

Ii bun pentru clasa a 5a dupa parerea mea.M-am uitat peste el. Eu am fost la filologie si am facut mai multe limbi straine.[ Germana, franceza, engleza+ un curs dupa ore de italiana]. Daca esti din Cluj te-as putea ajuta vacanta asta ca pe mess / facebook merge mai greu.

| Panteraa explică (pentru Pau17):

Sunt din Suceava. Multumesc de oferta oricum happy

| agentulx12 a răspuns (pentru Pau17):

Ai putea sa ma ajuti pe mine cu limba engleza
Voi intra clasa 9