| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
Deci as vrea asa va dati cat mai multi cu parerea!
Nu vi se pare haios ce se intampla pe TPU? Adica cum a inceput soala au inceput si temele, toata lumea isi pune temele aici, adica cu siguranta majoritatea stiu ca nu au voie dar ei tot isi pun temele? Adica ce domnului le e asa lene sa citesca inca odata lectia si apoi sa isi fac singuri tema?
Bine, ca mai sunt si exceptii care vor doar un indiciu e altceva dar majoritatea vor mura-n gura.
Si mai rau e cand li se si raspunde la intrebari doar pentu fundita, adica copiii aia cu ce raman? Ei copiaza raspunsul si gata, nu o sa retina in veci cum se face acel exercitiu.
Adica ei ce o sa faca la un test o sa intrebe profesorul daca pot sa posteze exercitiul pe TPU?
Sincer nu credeti ca ar trebui sa facem ceva, voi ce parere aveti?
Scuzati categoria dar e singura care imi apare.

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Am să o repostez eu acolo unde trebuie, nu că nu-ți funcționează ție o altă categorie.
Sunt toate raportate și șterse, iar utilizatorii avertizați și chiar suspendați dacă încalcă abuziv regulamentul site-ului.
Pa, pa.

| KristalPop a răspuns:

Mda...Ai dreptate. Întrebările legate de teme, exerciţii nu prea au ce căuta pe aici.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Trebuie sa dai refresh, pana iti apare, asa mai patesc si eu. Uneori dispare categoria la care vreau sa postez.
De ce am face noi ceva? Fiecare cu treaba lui, au parinti care sa le poarte de grija.

| xBya a răspuns:

Teme se cereau si peste vara, dar nu prea avem ce sa facem in sensul asta. Cel mai bine e sa raportezi orice intrebare ti se pare suspecta si se sterge. Dar tot nu cred ca se vor invata minte; astia sunt ca niste roboti enervanti ce nu se lasa pana nu`si ating scopul. Nici sa-i picuri cu ceara nu ar invata ceva.

| UnAnonimFaraNume a răspuns:

Ai in totalitate dreptate...