| PinkPanther a întrebat:

De cand a inceput scoala toti isi fac temele aici, ar trebui facuta o categorie teme sau ceva cu ei, polueaza siteul cu intrebari stupide. Acum daca nu au inteles ceva la scoala si intreaba aici ca sa inteleaga lectia, e una, dar majoritatea chiar vor totul mura-n gura.
Ar trebui sa se faca ceva cu ei.

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Se face deja. Se raportează la greu. Ce vezi pe site e doar 10% din ce ar fi fost, dacă n-am raporta.

Intră şi pe blog http://www.TPU.ro/blog/?pe=2232. Săptămâna viitoare se vor lua şi alte măsuri în această privinţă.

7 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Nu le-as face nici o categorie,, teme,, ...in schimb as da puterea de stergere automata a intrebarilor unor useri de incredere ...si poate si dreptul de a suspenda un user pe o perioada limitata!

| NOname a răspuns (pentru Apache):

Apache, de acord.

| Ucigasuldeprostie a răspuns:

Jos cu tiranii de barbari! laughing

| Madascraftings a răspuns:

Da, sa ii raportezi atunci cand ii vezi tongue

| cryssu2008 a răspuns:

Sunt perfect de acord cu tine. Eu din cate stiu nu au voie sa-si faca temele pe net, si ar trebuie raportati cei care solicita rezolvarea de teme. Din cauza unora ca acestia, care asteapta mura in gura, promovabilitatea BAC-ului este foartte mica. Sa le fie rusine straight face

| Questo a răspuns:

Nu v-a mai trebui o categorie ''teme'' deoarece este categoria ''Educatie si Cultura Generala ''

| Neimportant a răspuns (pentru Questo):

Corect, există Educaţie şi Cultură Generală numai că pentru întrebări legate de teme există şi un lucru care-mi place să apăs. Butonul ăla roşu "Raportează"!happy