| anonim_4396 a întrebat:

Buna dimineata TPU,
Anul acesta am fost admis la Facultatea de Psihologie si Stiintele Educatiei din cadrul Universitatii Bucuresti.
Si voiam si eu sa stiu sa invat chiar tot continutul unui curs?
Sincer sa va spun eu nu cred in efectele yoga, cel al meditatiei, paramormal dar vreau sa fac psihologia.
Va multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Pentru a reusi la examene trebuie sa inveti tot cursul.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Va intreb pentru ca in acest curs exista un capitol despre meditatie, hipnoza si nu-mi place acest capitol deoarece aceste lucruri mi se par niste minciuni.