| MarianaTirzuman a întrebat:

Buna din nou. Imi puteti da un site cu exercitii rezolvate mate de clasa a 4-a ca ii trebuie unei prietene de-ai mele pentru vacanta.

Răspuns Câştigător
| horia2012 a răspuns:

Pai altfel cum si-ar putea face si ei clienti. E la moda, nu vezi.
Multe site-uri folosesc metoda asta. Iti faci cont. Eu nu mi-am facut ca nu am nevoie. Numai aici nu aveam cont.

3 răspunsuri:
| MarianaTirzuman explică (pentru horia2012):

Dar trebuie sa fii logat si sa mai ai si nu stiu ce pe langa big grin

| horia2012 a răspuns (pentru MarianaTirzuman):

Pai altfel cum si-ar putea face si ei clienti. E la moda, nu vezi.
Multe site-uri folosesc metoda asta. Iti faci cont. Eu nu mi-am facut ca nu am nevoie. Numai aici nu aveam cont.