| 123456789qwertuiop a întrebat:

Buna e voi participa in acest an la Cangurul Lingvistic de Engleza sunt in clasa a 6 a.Va rog sa-mi spuneti cum este (cine a fost)eu nu am fost niciodata la un concurs cangurul si nu stiu cum este.La engleza am media 9.Ma voi descurca? Funda mare

Răspuns Câştigător
| Andy94 a răspuns:

Buna, din cate imi amintesc eu cand am fost la cangur, ne dadea o revista cu intrebari grila. si daca dai la engleza va fi in paralel intrebari in spaniola. la franceza e in paralel cu germana. si completezi grila aceea si cam atat. trebuie sa faci un anumit numar de puncte. dar e destul de usor si sigur te vei descurca happy suuces!

| 123456789qwertuiop explică (pentru Andy94):

Mersi mult e pe 26 februarie.......mai e putin sad

1 răspuns: