| gigika a întrebat:

Buna este adevarat ca vacanta de Paste s-a prelungit cu o zi adica marti nu ne ducem la scoala ne ducem miercuri asa am auzit. funda

9 răspunsuri:
| DrMeow a răspuns:

Da, Ministrul a hotarat.Yupiiiiiiii :X:X

| RazvyP a răspuns:

Da sa prelungit cu o zi.

| MadduM a răspuns:

Da, s-a prelungit cu o zi. A scris în ziare și la radio că Ministerul Educației prelungește vacanța cu o zi și durează până la 27 aprilie.
Paște fericit și numai bine!

| LoveYou_6409 a răspuns:

Da, asa e. S`a zis la televizor. Eu am vorbit cu mai multi prieteni si au zis ca nici ei nu merg, asa ca nici eu nu merg. Deci avem o zi in plus de vacanta big grin. Bucura`te de ea. Sper ca te-am ajutat.;*

| andulovecrazy a răspuns:

Da mergem miercuri la scoala crying

| cata_2510 a răspuns:

Da este adevarat mama e invatatoare deci sigur e adevarat pentru ca ea mi-a spus.

| IamTitanum a răspuns:

Da e adevarat happy

| MANIU a răspuns:

Asa e :p